Termal Battaniye Ce Belgesi

TERMAL BATTANİYE CE BELGESİ

2001/95/EC Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği çerçevesinde belirli ürünlere Ce Belgelendirme hizmeti sağlanabilmektedir. Avrupa pazarında ürünlerinizin serbestçe dolaşımını sağlayan Ce Belgelendirme hizmetinde Arda Belgelendirmeden destek sağlayabilirsiniz. Termal Battaniye Ce Belgesi de bu ürünlerden bir tanesidir. Termal Battaniye Ce Belgesi nasıl alınır? Termal Battaniye Ce Belgesi almak için gerekli evraklar nelerdir? Termal Battaniye Ce Belgesini ne kadar sürede temin edebilirim? gibi sorularınızın hepsini Arda Belgelendirmeden destek alarak cevap bulabilirsiniz.

Termal Battaniye Ce Belgesi Hizmetini dünyanın dört bir yanındaki firmalara,işletmelere,üreticilere tedarik edebilmekteyiz.

Termal battaniye CE Belgesi, ürünlerini AB pazarına sokmak isteyen üreticiler için en önemli dokümanlardan biridir. Termal battaniye genel ürün yönetmeliğinde yapılması gerekenleri yerine getirdiği takdirde CE belgesi almaya hak kazanır. Bu konuda Arda Belgelendirme olarak biz devreye giriyoruz. Bu bağlamda Termal battaniye CE belgesini sizlere sunmaktayız. Ayrıca bu yönetmeliğe uyum sağlayıp sağlamadığınızı öğrenmek ve detaylı bilgi edinmek için Arda Belgelendirme Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.
 
TERMAL BATTANİYE CE BELGESİ NASIL ALINIR?


Termal battaniye genellikle acil durumlarda ve ısı yalıtımı konusunda kullanılır. Termal battaniye için Ce Belgesi almak oldukça önem arz etmektedir. Ürünlerin Avrupa piyasasına girişi için Termal Battaniye Ce Belgesini mutlaka bulundurmaları gerekmektedir. CE belgesi ürünün kalitesinin yönetmeliğe uygun ve yeterli olduğunu gösteren bir belgedir. Bu yüzdendir ki Termal Battaniye CE Belgesini Arda Danışmanlık Hizmetleri tarafından, tarafınıza temin edebilirsiniz.


TERMAL BATTANİYE CE BELGESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR; Vergi Levhası, Faaliyet belgesi, Ürün bilgisi. Ürün kataloğu, Kullanım klavuzu  gerekmektedir. Detaylı bilgi için Arda Danışmanlık Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

TERMAL BATTANİYE CE BELGESİ HİZMETİNDE DANIŞMANLIK HİZMETİ


Arda Belgelendirme bir çok belgede olduğu gibi Termal Battaniyede de CE belgesini de sizler için temin edebilmektedir. Termal Battaniye üreticileri CE belgesi almak istediklerinde Arda Belgelendirme Hizmetlerinden bilgi alabilirler. Arda Belgelendirme Hizmetlerinden  kolay, güvenilir, en uygun maliyetle Termal Battaniye CE belgesine sahip olabilirsiniz.

TERMAL BATTANİYE NEDİR?


Düşük hacimli, hafif, ince yapısı ile çarşafa benzeyen bir malzemedir. Termal radyasyonu yansıtmak amacı ile üzeri ısıl ışınımı ile kaplı olan ince çarşaf battaniyedir. Acil durumlarda ya da aşırı soğuklarda ısıl ışınımı sayesinde fazla ısı üretir. Bu sayede kullanılan bölgeyi aşırı ısıtır. Termal battaniyenin asıl görevi ısıtmak değil insan vücudundaki ya da kullanılan bölgede ve yerdeki ısı yalıtımını korumaktır, yani termal battaniye ısıtmaz. Isı koruması sağlar. Termal battaniyenin daha değişik isimleri de vardır. Bunlar;
İlk yardım battaniyesi
Mylar battaniye
Şok battaniyesi
Uzay battaniyesi
Acil durum battaniyesi, gibi isimlerle de bilinebilir.


TERMAL BATTANİYE HANGİ MALZEMEDEN ÜRETİLİR?


Polyester malzemesinden üretilir. Diğer adı ise (polietilen terefitalat) denilen polyesterden üretilmiştir. Dışına kullanılan malzeme alüminyumdur. Genellikle dışına parlatıcı etkisi olan malzemeler kullanılır. Isı yalıtımı yapması gerektiğinden bu durum önemlidir.  


TERMAL BATTANİYE NERELERDE KULLANILIR?


Genellikle acil durum çantaları, askerler, kampçılar, soğuk bölgelerde yaşayan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Acil soğukta kalanlara vücut ısısını koruması için ilk yardım çantalarında bulunur. Termal battaniye sadece bir alanda kullanılmaz. Çadırların dışı sarılabilir. Isı yalıtımı olarak kullanılabilir. Fiyat olarak uygun olan battaniye her alanda kullanıma uygundur.